V tednu pred poletnim solsticijem smo. 😌
V resnično magičnem času, energetsko res polnem času priložnosti za transformacijo, zato je v svoj urnik vredno vnesti tehnike, ki spodbujajo pri tem.
🧼 očistim dom
✨ prižgem kadilo (žajbelj, dišečo palčko ipd.) ter ko hodim z njim po domu vizualiziram kako dim odnaša vse skrbi in težke energije preteklega časa
☀️ vsak dan se se za nekaj minut ustavim na soncu, zaprem oči in si ga dovolim čutiti na koži, hkrati se v mislih zahvalim za njegovo svetlobi, toploto, življenjsko energijo
🛁🌊 privoščim si večerno kopel z morsko soljo, sprehod ob bližnjem potoku, jezeru, reki, okopam v reki, morju in si tako z vodo sperem vso nabrano napetost, nečistoče v fizičnem in energetskem smislu
🎶🧘🏻♀️ ob sončnem vzhodu pojem gayatri mantro, izvajam Surya namaskaro oz. pozdrav soncu in meditiram ter odlagam namero za drugo polovico leta
🏞️ med sprehodom v naravi se ustavljam, da začutim njen utrip ter se s povezovanjem z njim fokusiram na svoje dobre navade v preostanku leta
🕯️ zvečer pred spanjem si prižgem svečo in med zrenjem v plamen gojim hvaležnost in globoki mir
Solsticij je prelomnica, ki odpira vrata svetlobi in obilju … ☀️🙌✨

