Tale slika je iz 2014 in je nekako obtičala v mojem telefonu (redno brišem slike, ker nimam dovolj spomina). 🤩

Takrat sem bila močna v svojem fizičnem telesu. Stoja na glavi je bila malenkost zame. 🙃
A hkrati sem bila tako krhka znotraj … 🥴
Danes? Priznam, da moram vložiti kar veliko truda, da jo izvedem. Sem previdna, počasna, za vztrajanje v položaju porabim precej energije. Iskreno, brez stene mi sploh ne gre. 😇🤷♀️
Zakaj? 🤔
Ker vidim bistvo joge drugje in tja vlagam energijo. 🥰
Stoja na glavi ima res veliko pozitivnih ucinkov, a tudi druge asane. Še največ, da sploh pridem do joga podloge! 🙈😉
Joga ni tekmovanje, ni šport, ni akrobatika …, je veliko več. 🙌
Šele danes približno razumem koncept joge. Šele danes razumem, da vse kar je zares pomembno je biti. 💓
V vsakem izmed nas je nekaj večnega, nekaj neuničljivega. 💗 In joga me združuje s tem. 🧘♀️💫
Vedno znova mi praksa joge pomaga odkrivati moj pravi JAZ. Na joga podlogi spoznavam kdo sploh sem. Začne se s svojimi lastnostmi, prepričanji, navadami v tej zunanji naravi. Potem pa z leti stopaš vse globje …
Počasi tipaš svojo pravo moč, hkrati majhnost in veličino sebe, bistvo sveta, vesolja … ✨
